باشگاه خبرنگاران: رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: برای کاهش تولید ریز گردها باید سالانه 500 هزار هکتار برای تثبیت شن های روان اقدام شود.

 محمدی زاده  با اشاره به اینکه 23 استان کشور تحت تاثیر ریزگردهاست افزود: با اقدامات صورت گرفته در تلاشیم سازمانهای مسئول مثل سازمان جنگلها، مراتع وزارت نفت و وزارت راه و شهرسازی تکالیف خود را در خصوص توسعه بیابان و گسترش فضای سبز و تثبیت شنها انجام دهند.
 
وی با بیان اینکه سال گذشته حدود 100 هزار هکتار برای تثبیت شن های روان اقدام شد، تصریح کرد: امسال در تلاشیم حدود 150000 هزار هکتار برای تثبیت شن های روان اقدام شود که برای رفع معضل ریز گردها باید سالانه500 هزار هکتار برای تثبیت شن های روان اقدام شود.
 
محمدی زاده ادامه داد: در گذشته کانون تولید ریز گردها نقاطی از خوزستان بود که امروز این کانونهای بحرانی داخل کشور به دیگر نقاط کشور مثل اطراف زابل و یا کویر مرکزی ایران، در اطراف تهران مانند دشت ورامین و... گسترش یافته است.
 
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به کانونهای تولید ریز گرد در خارج از کشور، خاطر نشان کرد: در خصوص کاهش تولید ریز گردها از کانونهای خارج از کشور از تمام ظرفیتهای قانونی که وجود دارد، مجامع بین المللی را ملزم به متقاعد کردن کشورهای تولید ریزگرد همچون عراق ، سوریه و اردن کردیم که متاسفانه به دلیل ناامنی هایی که در بعضی از این کشورها مثل سوریه و اردن وجود دارد از کنوانسیونها و مجاری دیپلماتیک که موثر بوده، مسئولین عراق را متقاعد به انجام تعهداتشان کنیم.تاريخ : | | نویسنده : etresobh |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.