کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: سیاستهای اشتباه بانک داری در کشور سبب شده است روزبه روز به قدرت بانک ها افزوده شده و در عوض از قدرت تولیدکنندگان کاسته شود.
به گزارش گروه استان هاي باشگاه خبرنگاران ، منوچهر متکی شامگاه شنبه در جمع مردم مرند اظهار داشت: هدف از تولید داخلی، کسب ثروت و منافع اقتصادی برای کشور است که این امر را می توان با استفاده از مطالعه تجربه دیگر ملت های موفق و پیشرفته جهان به دست آورد.وی ادامه داد: هدفمندی یارانه ها یکی از بهترین راه ها برای کنترل تورم و ایجاد تعادل در اقتصاد است اما این پول ها باید بیشتر در اختیار تولید قرار گیرد زیرا تولید ناموس اقتصاد است.
متکی با بیان اینکه در قوانین اجرایی کشور حمایت از تولید معنی ندارد، گفت: متاسفانه در سال های اخیر بیشتر شاهد کاغذبازی هایی در زمینه تولید بوده ایم و تمامی ارگان ها در این زمینه سعی کرده اند مسئولیت را بر عهده نهادی دیگر بگذارند.
وی در خصوص ضرورت کنترل نرخ سود بانکی در بانک های کشور گفت: نقدینگی و نرخ سود بانکی که یکی از بزرگترین عوامل ایجاد تورم در کشور است باید به وسیله گروهی از کارشناسان اقتصادی بررسی شود و در غیر این صورت کشور دچار مشکلات عدیده ای در این زمینه خواهد شد.
برنامه های هسته ای در دولت یازدهم باید با جدیت پیگیری شود
کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری با اشاره به احتمال مذاکره با آمریکا در خصوص برنامه های هسته ای ایران، گفت: در این خصوص باید طبق سفارشات رهبری عمل کرده و منتظر تغییر عقاید  آمریکایی ها در خصوص حقوق هسته ای ایران باشیم.
وی با بیان اینکه نباید در دولت های بعدی شاهد درگیری سران کشور با یکدیگر باشیم، گفت: درگیری مسئولان آفت کشور بوده و نباید ماجرای بگم بگم ها در دولت های بعدی اتفاق بیفتد.
متکی در خصوص علت برکناریش از وزارت امور خارجه کشور در دولت احمدی نژاد نیز گفت: تا پایان دولت احمدی نژاد در این خصوص سخن نخواهم گفت.

تاريخ : | | نویسنده : etresobh |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.