دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر، رییس و اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را منصوب کرد.

به گزارش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در نشستی که با حضور محمد مهدی مظاهری مشاور ارشد وزیر و جمعی از مدیران و معاونین ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر برگزار شد، احکام رییس و اعضای این شورا ابلاغ شد.

مظاهری در این نشست با اشاره به جایگاه و اهمیت موضوع امر به معروف و نهی از منکر، گفت: بهترین شاهد برای امر به معروف و نهی از منکر قرآن و سنت است. برای تاثیر این امر اگر بر مبنای دین صحبت و اقدام کنیم قطعا برای مخاطب امر به معروف و نهی از منکر قابل توجه تر است.

رییس شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تاکید بر تذکر لسانی اظهار داشت: گفتمان وزیر ارشاد در این حوزه، گفتمان هماهنگی و همکاری با ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر است.

در این جلسه اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر ضمن تاکید بر عملیاتی شدن موضوع امر به معروف و نهی از منکر و فعال شدن دبیرخانه آن در وزارت ارشاد، خواستار تشکیل مداوم و هماهنگ این جلسه شدند.

محمد مهدی مظاهری مشاور ارشد وزیر ارشاد به عنوان رییس شورای امر به به معروف و نهی از منکر و علی اصغر کاراندیش مروستی معاون توسعه و مدیریت و منابع وزیر ارشاد، حسین حاجی فرمانده بسیج وزارت ارشاد، ناصر امینی مشاور وزیر و رییس مرکز حراست وزارت ارشاد، بابک دربیکی مشاور وزیر و رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارشاد، محمد علی منفرد مشاور وزیر و مدیر کل حوزه وزارتی وزارت ارشاد و حجت الاسلام والمسلمین محمد بهرامی امام جماعت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان اعضای این شورا از سوی دبیرکل ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر منصوب شدند.

تاريخ : | | نویسنده : etresobh |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.