سهمیه بنزین سه ماهه تابستان بررسی شد

 

در این جلسه در خصوص سهمیه بنزین سه ماهه تابستان ، تکالیف وزارت نفت در بسته سیاستی هدفمندسازی یارانه ها در حوزه حمل و نقل عمومی، توسعه حمل و نقل عمومی و ارتقای ایمنی راه های روستایی بحث و تبادل نظر شد.

 

معاون اول رییس جمهور با تاکید بر کنترل هوشمند و ضرورت ساماندهی تأمین سوخت خودروها گفت: باید از بکارگیری مخازن گاز وارداتی خودرو جلوگیری و با کسانی که با نصب مخازن غیر استاندارد موجب ضرر و زیان در کشور می شوند برخورد شود.

به گزارش ایلنا ، محمدرضا رحیمی شب گذشته در جلسه کارگروه ستاد توسعه حمل و نقل، با اشاره به لزوم افزایش جایگاه های سوختگیری در کشور، بر ایجاد تنوع در سبد سوخت تاکید کرد و گفت: روی آوردن به سوخت های جایگزین بنزین از جمله LPG ، الکل و CNG گامی برای حفاظت از محیط زیست و جلوگیری از انحصاری بودن بنزین در سبد سوخت خواهد بود.

در این جلسه در خصوص سهمیه بنزین سه ماهه تابستان، تکالیف وزارت نفت در بسته سیاستی هدفمندسازی یارانه ها در حوزه حمل و نقل عمومی، توسعه حمل و نقل عمومی و ارتقای ایمنی راه های روستایی بحث و تبادل نظر شد.

در این نشست همچنین گزارشی از آخرین وضعیت احداث جایگاه های CNG، آمار کارت هوشمند صادره برای تاکسی، وانت و شخصی های CNG سوز، توسعه سامانه پرداخت الکترونیکی بهای سوخت در جایگاه ها و آخرین وضعیت طرح افزایش ظرفیت جایگاه ها ارائه شد.

توسعه وسایل نقلیه عمومی و اعطای تسهیلات، متناسب با دورافتادگی و محرومیت مناطق از دیگر موضوعاتی بود که در این جلسه مورد بحث و تصمیم گیری قرار گرفت...../تحلیل:ایلناتاريخ : | | نویسنده : etresobh |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.