زنی جوان در دادگاه خانواده گفت: شوهرم بعد از صدور حکم طلاق در دادگاه و قبل از جاری شدن صیغه طلاق در محضر، به آلمان رفت و سپس تماس گرفت و مدعی شد که دیگر بازنمی گردد.

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبری فارس «توانا»، زنی جوان با مراجعه به دادگاه خانواده ۲ (ونک) دادخواست جدایی خود را به قاضی سید مهدی مطلبی رئیس شعبه ۲۶۹ این مجتمع قضایی خانواده ارائه کرد.

این زن در برابر قاضی این شعبه با بیان اینکه شوهرم بعد از بردن جهزیه ام از خانه، مرا رها کرده و به آلمان رفته است، گفت: حکم طلاق، پرداخت مهریه و نفقه من صادر شده بود و تنها حضور در محضر و جاری شدن صیغه طلاق مانده بود که شوهرم با برنامه ریزی دقیق و قبلی مرا رها کرد و در حال حاضر در آلمان به سر می برد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه طلاق می خواهم و نمی دانم باید چه کاری انجام دهم، افزود: شوهرم برای اینکه مرا رنج دهد، رهایم کرده و به آلمان رفته است.

زن در حضور قاضی مطلبی با بیان اینکه شوهرم نمی خواهد که آب خوش از گلویم پایین برود، اظهار داشت: تنها خواهان طلاق هستم و حاضرم نفقه و مهریه ام را ببخشم ولی او بازگردد و طلاقم دهد.

وی در ادامه عنوان کرد: شوهرم از آلمان با من تماس گرفته و گفته است که به تنهایی زندگی کنم چرا که دیگر باز نمی گردد، در واقع شوهرم می خواهد من سختی بکشم.

زن بار دیگر در برابر قاضی این شعبه با بیان اینکه فرزندی نداریم، گفت: تمام اقوام شوهرم از من حمایت می کنند، حتی مادر شوهرم می گوید که به طور غیابی از شوهرم جدا شوم ولی من نمی دانم باید چه کاری انجام دهم.

وی در ادامه افزود: مشکل من با شوهرم بر سر رفتن زیاد او به خارج از کشور بود که در حال حاضر این مشکل حاد شده و او به آلمان رفته و دیگر باز نمی گردد.

قاضی مطلبی رئیس شعبه ۲۶۹ مجتمع قضایی خانواده ونک، بعد از شنیدن حرف های زن، از او خواست که ۶ ماه صبر کند چرا که اگر مرد تا ۶ ماه بازنگردد، او می تواند غیابی از مرد جدا شود.... / خبرگزارى فارستاريخ : | | نویسنده : etresobh |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.