اخبار,اخبار بین الملل ,حمله به شارلی ابدو

 

پلیس ابتدا این پسربچه را به مدت 30 دقیقه بازجویی کرد و سپس از پدرش سوالاتی پرسید. نمایندگان این دبستان تاکنون در این رابطه اظهار نظری نکرده‌اند.

پلیس فرانسه پسر بچه 8 ساله‌ای را به دلیل عدم رعایت یک دقیقه سکوت در یادبود قربانیان حمله به شارلی ابدو وحوادث چند هفته گذشته فرانسه و اظهار سخنانی درباره تروریسم در مدرسه بازجویی کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه، مارسل اوتیه، رئیس اداره امنیت عمومی فرانسه بیان کرد که مدیر مدرسه‌ای روز چهارشنبه به پلیس اطلاع داد که رفتار پسربچه هشت ساله‌ای دراین مدرسه پس از حوادث چند هفته گذشته پاریس تغییراتی داشته است.

به گفته معلمش این کودک یک دقیقه سکوت به یاد قربانیان حمله به شارلی ابدو و کسانی که طی چند روز گذشته در فرانسه کشته شده‌اند، را رعایت نکرده و سخنانی درباره همبستگی با تروریست‌ها بر زبان آورده است.

کمیسر اوتیه با بیان اینکه مدیر مدرسه به هیچ عنوان شکایتی نکرده و تنها مساله را به پلیس اطلاع داده، گفت: مدیر مدرسه تصمیم گرفت تا فقط اتفاقاتی که افتاده را برای پلیس بازگو کند. ما نیز این پسر و پدرش را احضار کردیم تا بفهمیم که چگونه می‌شود یک کودک 8 ساله سخنان افراطی اینچنینی بزند.

پلیس ابتدا این پسربچه را به مدت 30 دقیقه بازجویی کرد و سپس از پدرش سوالاتی پرسید. نمایندگان این دبستان تاکنون در این رابطه اظهار نظری نکرده‌اند.

کمیسر اوتیه گفت: معلوم است این کودک متوجه سخنان خود نبوده، ما نمی‌دانیم که این حرف‌ها را از کجا آموخته است.

وکیل این پسربچه در توییتر خود قسمتی از بازجویی را منتشر کرد که در آن کودک در جواب به سوال «کلمه تروریسم برای تو به چه معناست؟» می‌گوید: «نمی‌دانم».

جمعیت علیه اسلام‌هراسی در فرانسه احضار این کودک را محکوم کرد و اظهار داشت: این حرکت نشان‌دهنده جنون جمعی است که از ابتدای ژانویه فرانسه در آن غوطه‌ور شده است.
اخبار بین الملل - ایسنا

 تاريخ : | | نویسنده : etresobh |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.