« نگران نباشيد تا زماني كه دين را من معرفي مي كنم و قرآن را من تفسير مي كنم نه فقط خانقاه اگر به « دير » و « كنشت » هم مردم روي بياورند ملامتي نيست » . اين عبارتي است كه يك مقام مسئول فرهنگي خوزستان در شهر دزفول به زبان آورده است . اميد است مسئولين فرهنگي دولت كه مسائل و قضاياي پيچيده و حساس استان خوزستان برايشان اهميت دارد بي توجه از كنار اين ماجرا عبور نكنند. شهر دزفول كه مردم متدين و مقاوم آن در كشور شهره هستند با فعاليت برخي تشكيلات دراويش نيز مواجه است . بيانات اين فرد با مخالفت مردم و برخي مسئولين در استان نيز روبرو شده است .
***
در ادامه توطئه اختلاف افكني بين اصولگرايان يك مداح معروف كه به موضعگيري هاي تند سياسي نيز شهره است با حمله به محمد باقر قاليباف او را با عمر بن سعد مقايسه كرد. به گزارش عصر ايران اين مداح در دعاي عرفه حسينيه صنف لباسفروشان تهران گفت : مداح كه نبايد فقط مداحي كند و من هم مي خواهم حرف هاي خودم را درباره مسائل روز بيان كنم . وي با اشاره به واقعه كربلا گفت : به عمر بن سعد گفتند كه با قتل امام حسين (ع ) به ملك ري نمي رسي كه با تمسخر پاسخ داده بود اگر به گندمش نرسم به جوي طويله اش كه خواهم رسيد. وي افزود : برخي ابن سعدهاي دوران ما هم اينگونه اند و اگر به گندم رياست جمهوري نرسيدند به جوي شهرداري كه رسيده اند و اين برايشان كافي است ! تعدادي از حاضران در اين مجلس كه با شنيدن اين اظهارات سخيف جلسه را ترك كردند مي پرسند : تا چه وقت بايد اجازه داده شود چنين افرادي ساحت مقدس مداحي اهل البيت و مجالس مذهبي را به اغراض سياسي و لجن پراكني عليه مسئولان آلوده كنند
***
امام جمعه ساري از سكوت مسئولان فرهنگي درباره برگزاري كنسرت زنان ايراني در كشور كويت انتقاد كرد. به گزارش فارس از ساري آيت الله طبرسي در خطبه هاي نماز عيد قربان با اشاره به برگزاري اين كنسرت در كشور كويت افزود : گروهي از خواننده هاي زن ايراني در كشور كويت به برنامه موسيقي مي پردازند و روزنامه هاي ما نيز اخبار آن را منعكس مي كنند كه اين مسئله خوش آيند نيست . خطيب نماز عيد قربان ساري با يادآوري اين نكته كه دشمنان ايران با انواع روش هاي فرهنگي و جنگ رواني سعي در تخريب افكار جوانان ما دارند خاطرنشان كرد : بايد با مفاهيم اسلامي از راهكارهاي فرهنگي استفاده كرد و به اين مبارزه عظيم پرداخت .
***
امام جمعه زاهدان به مسئولان امنيتي هشدار داد در برابر نقشه دشمنان براي ايجاد اختلاف بين تشيع و تسنن در منطقه هوشيار باشند. حجت الاسلام والمسلمين سليمان در خطبه هاي نماز عيد سعيد قربان گفت : اگر دشمن مزدور يكي از روحانيون اهل سنت را ترور كند بهانه اي به دست افراد خبيثي خواهد افتاد كه درصدد آن هستند تا اين قبيل جنايات را به نظام جمهوري اسلامي منتسب كنند. وي همچنين گفت : استقرار اشرار و عوامل تروريستي در درون مدرسه ديني و استفاده از اين اماكن براي رسيدن به اهداف خود امري مشكوك و خطرناك است . اشاره امام جمعه زاهدان به درگيري مسلحانه اخير در شهرستان ايرانشهر است كه عوامل تروريستي وابسته در اقدامي پوششي با استقرار در مدرسه ديني عالم النسا چاه جمال ايرانشهر درصدد بمب گذاري در سطح شهرستان و ترور برخي از مسئولين محلي بودند . در اين درگيري كه فرد شماره 2 گروهك تروريستي عبدالمالك به نام حسين شنبه زهي با نام مستعار ياسر در ميان كشته شدگان قرار دارد تعداد زيادي سلاح و مهمات سنگين و نيمه سنگين همچون موشك توپ 107 ميليمتري و ميني كاتيوشا و نيز نزديك به 150 پوند مواد منفجره تي ان تي كشف شده است .

تاريخ : | | نویسنده : etresobh |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.