افشين قطبي گفت: ممكن است در نيم فصل دوم از يك دستيار خارجي كه در سطح بالاي فوتبال دنيا كار كرده است، به جاي مرزبان استفاده كنم.

به گزارش ايسنا، سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس پس از تمرين روز سه‌شنبه تيمش در جمع خبرنگاران حاضر شد و افزود: همان‌طور كه پيش بيني مي‌كردم، بازي با پاس خيلي مشكل بود چرا كه فكر مي‌كنم بازي در سه شهرستان ايران يعني آبادان، انزلي و همدان بسيار سخت باشد و نتيجه گرفتن در اين شهرها كار بزرگي است اما، نمي‌خواهم خود را توجيه كنم ما بد بازي كرديم، روي اشتباهات فردي دو گل مفت خورديم و نتيجه‌ي بدي گرفتيم. اما، بعضي وقت‌ها در فوتبال چنين مسايلي اتفاق مي‌افتد.

وي افزود: زماني كه ما يك گل عقب بوديم موقعيت‌هاي زيادي را داشتيم كه بازي را به تساوي بكشانيم اما، گل دوم مثل آب سردي روحيه‌ي بازيكنان را پايين آورد كه به مراتب سرعت بازي‌شان كاهش پيدا كرد و كارت‌هاي قرمز داور هم مزيد بر اين شد تا كار سخت و سخت‌تر شود.

وي ادامه داد: پاس هم خوب دفاع مي‌كرد اما، ممكن است يك تيمي بد بازي نكند ولي گل بخورد. به نظر من بازي تا دقايق پاياني مساوي بود و بازي نبود كه بخواهد سه برصفر تمام شود. اگر من جاي مربيان پاس بودم از تيم حريف به خاطر تقديم دو گل مفت تشكر مي‌كردم.

وي درمورد استفاده از بازيكنان مصدومي چون نصرتي و نيكبخت در اين بازي گفت: من نصرتي را به خاطر تجربه‌اش در تركيب قرار دادم او مدافعي بين‌المللي است. البته اين به اين معنا نيست كه به بازيكنان ذخيره اطميناني ندارم اما، بايد قبول كرد كه بين نصرتي و ديگر بازيكنان اصلي با ذخيره‌ها فاصله‌ي زيادي است. نيكبخت هم در بازي گذشته دو گل براي ما زد و گرچه قرار نبود او بازي كند اما، روند بازي طوري بود كه من براي عوض كردن ريتم كار مجبور بودم او را به زمين بفرستم و ديديد كه دو موقعيت گل هم داشت.

قطبي درباره‌ي عملكرد داور بازي گفت: تاكنون در سابقه‌ي مربي‌گري‌ام در تيم‌هاي مختلف شاهد اخراج چهار بازيكن از تيمي نبوده‌ام كه فكر مي‌كنم داور در بازي ديروز مديريت خوبي نداشت و به طور مثال بادامكي و نصرتي نمي‌توانستند اخراج شوند. من از عكس‌العمل بعضي از بازيكنان ناراضي هستم ولي به هر حال داور مي‌توانست بازي را بهتر مديريت كند.

قطبي ادامه داد: ما طي جلساتي كه در كميته‌ي انضباطي باشگاه كه اولين جلسه هم صبح روز سه‌شنبه بود، جلساتي خواهيم داشت و در اين هفته تصميماتي خواهيم گرفت تا ديگر اتفاقاتي نظير بازي دوشنبه تكرار نشود. چرا كه معتقدم اشتباهات فردي بازيكنان كودكانه بود و تيم بزرگي مثل پرسپوليس نبايد ديگر چنين اشتباهاتي داشته باشد.

وي در پاسخ به سوال خبرنگار ايسنا مبني بر اينكه آيا بازيكنان پرسپوليس جداي نتيجه‌ي بدست آمده نسبت به بازي‌هاي اخير خود فوتبال ضعيف و مشكوكي را ارايه ندادند، گفت: من از اين نتيجه‌ي بد راضي نيستم اما، بايد با بازيكنان بحث كرد. پرسپوليس بايد در هر زمان با تمام وجدان بازي كند. وقتي يك تيم بزرگي مثل پرسپوليس چنين شكست بزرگي مي‌خورد و قبل از آن هم اختلافاتي بين كادر مربيان مطرح مي‌شود مردم حق دارند به اين بازي مشكوك باشند. اين باشگاه و مربيان هستند كه بعد از بازي با ديدن صحنه‌هاي آن و عملكرد بازيكنان همه چيز را تشخيص داده و درمورد آن تصميم‌گيري مي‌كنند و فكر مي‌كنم صداقت مهمترين فاكتور براي يك بازيكن است. اگر او بخواهد خود را بفروشد انسان نيست. البته فكر مي‌كنم ما چنين بازيكناني در پرسپوليس نداشته باشيم ولي اگر قطعا متوجه اين موضوع شويم حتما او را اخراج خواهيم كرد.

وي درخصوص بازي با سپاهان گفت: ديدار برابر سپاهان يك بازي كاملا مختلف است ما براي نتيجه به آن بازي مي‌رويم و سعي مي‌كنيم با كسب پيروزي روحيه‌ي بازيكنان و هواداران را بالا ببريم و بعد از آن در نيم فصل فرصت خوبي به وجود مي‌آيد كه مسايل بين بازيكنان را حل كنيم. يك مربي باهوش بايد منتظر موقعيت درستي باشد و در آن زمان مشكلات را حل كند و فكر مي‌كنم در نيم فصل اين موقعيت براي من فراهم خواهد شد. پرسپوليس هنوز به آنچه كه ما تصميم داريم بشود فاصله دارد. اما، اين نتايج ما را كور نمي‌كند و انگيزه‌مان را پايين نمي‌آورد. چرا كه سعي كرديم هميشه روند منطقي داشته باشيم.

وي درباره‌ي شيث رضايي گفت: تنها چيزي كه درمورد از او مي‌دانم اين است كه شنيده‌ام از ناحيه‌ي زانو مصدوم است، البته رفتارهايي از‌جمله غيبت در تمرينات را از او ديده‌ام كه از كميته‌ي انضباطي درخواست كرده‌ام با او برخورد كند و خودم هم در موقعيت مناسب با او برخورد خواهم كرد.

وي درباره‌ي جدايي مرزبان از پرسپوليس گفت: به وجود آمدن اختلاف ميان هر مربي و دستيارانش كاملا طبيعي است. كما اينكه تفكرات من هم در پرسپوليس با تفكرات مرزبان نمي‌خواند و باعث به وجود آمدن اختلافات مي‌شد و تصميم گرفتيم كه به او دو هفته مرخصي بدهيم و در اين فرصت تصميماتي با باشگاه خواهيم گرفت كه يا او را برگردانيم و يا نه. اما احتمالا يك مربي كه در فوتبال سطح بالاي دنيا كار كرده را براي دستياري‌ام به ايران خواهم آورد.

تاريخ : | | نویسنده : etresobh |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.