يك مدرس اخراجي دانشگاه در شبكه 5 سيماي جمهوري اسلامي ضمن پرداختن به مبحث اخلاق حسيني به نظريه پردازي درباره استفاده از موسيقي در عزاداري پرداخت ! تعدادي از بينندگان تلويزيون در تماس با روزنامه جمهوري اسلامي خواستار دقت مسئولان تلويزيون در بكارگيري افراد براي ابراز نظر درباره مسائل ديني شدند.
***
روحانيون و مسئولان استان گلستان نيز نسبت به نفوذ انحرافات در عزاداري ها هشدار دادند. مدير كل اوقاف و امور خيريه استان گلستان گفت : استفاده از برخي موسيقي ها در اجراي مداحي ها كه هرچه جلوتر مي رويم بسيار زننده شده و گاهي مشاهده شده كه اين موسيقي ها از موسيقي هاي غربي گرفته شده و درحال افزايش است . حجت الاسلام محمد ناصر انتصاري در همايش بررسي و حفظ شئون فرهنگي و عزاداري ها در امام زاده عبدالله (ع ) گرگان با اشاره به آسيب هاي عزاداري محرم افزود : عزاداري هاي ماه محرم در سال هاي اخير به مسيري حركت كرده كه علماي بزرگ احساس خطر كرده اند. همچنين امام جمعه شهر خان ببين از توابع شهرستان راميان گفت : عزاداري سالار شهيدان بايد به صورت سنتي برگزار شود و از افراط و تفريط در عزاداري ها پرهيز شود. حجت الاسلام محمد صادق باقري كه در همايش عاشوراسازان حسيني اين شهر سخن مي گفت افزود : عزاداران بايد در برپايي مراسم دقت كنند تا به سمت خرافات نروند.
***
در پي چاپ خبري به نقل از سايت « جهان » در ستون جهت اطلاع روزنامه 86 10 22 درخصوص وليمه در هتل صحرا روابط عمومي سازمان ميراث فرهنگي صنايع دستي و گردشگري با ارسال جوابيه اي اعلام كرد : « در خبر آمده است پذيرايي مراسم وليمه توسط گارسون هاي زن بدحجاب در هتل صحرا انجام مي شده كه اين ادعا كذب محض است چنانكه هتل صحرا مدت سي سال است كه تعطيل شده و تنها رستوران آن داير مي باشد » . اين جوابيه مي افزايد : « از سويي با توجه به حضور اعضاي بلندپايه دولت همچون معاون اول رئيس جمهوري سخنگوي دولت رئيس سازمان ملي جوانان و وزراي صنايع نيرو و ارشاد در اين مراسم هدفي جز تخريب چهره دولت براي خبر مذكور نمي توان متصور بود » .  

تاريخ : | | نویسنده : etresobh |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.