رييس ستاد انتخابات جبهه مشارکت گفت: بنده براي اينکه معلوم شود کدام جريان موجب شرمندگي ايران در سطح بين الملل شده و کدام جريان امنيت ملي را تضعيف و بيشترين خدمت را به خارجي ها کرده است، از آقاي شريعتمداري سرپرست کيهان دعوت مي کنم در يک مناظره رودرروي راديو تلويزيوني شرکت کند تا حقايق براي مردم روشن شود.  

به گزارش برنا، مصطفي تاج زاده رييس ستاد انتخابات جبهه مشاركت در نشست مطبوعاتي اين جبهه گفت: متاسفانه تمام مجريان و ناظران انتخابات از يک گرايش انتخاب شده اند و به همين دليل به هيچ وجه به تخلفات آشکاري که توسط اين نامزدها در انتخابات صورت مي گيرد، تذکري داده نمي شود.

وي گفت:در انتخابات شرکت کرديم تا آخرين روزنه هاي اصلاح طلبي بسته نشود، وی اظهار داشت: از مشروطه تا کنون هر گاه خانه ملت يکصدا شده ، سکوت قبرستاني در جامعه حاکم شده است.

تاج زاده با اشاره به اينکه در اين انتخابات شاهد احياي روش هايي بوديم که در دوره اصلاحات افشا شده بودند و بنا نبود دوباره به آنها رجوع شود، اظهار داشت: آخرين نمونه اي که از اين روش هاي غير قانوني و غير اخلاقي مشاهده کرديم، تلاش صدا و سيما براي اينکه هنرمندان کشور را منفعل کند و اجازه ندهد به صورت سراسري از فهرست نامزدهاي اصلاح طلبان حمايت کنند، بود.

وي با تاکيد بر اينکه ما از هم اکنون اقليت مجلس هستيم ،تصريح کرد:در چنين شرايطي جامعه هنري از فهرست ياران خاتمي که او را جبهه فرهنگ پرور مي دانند ،حمايت کرده اند که البته پيش از اين هم حمايت چهره هاي محبوب مردم از نامزدها سابقه داشته است و در چنين شرايطي صدا و سيما به جاي تقدير و تشکر از اين هنرمندان که وظيفه خود را به بهترين نحو انجام دادند ظرف 48 ساعت گذشته آنها را تهديد کرده است.

به گفته وي اکثريت اين هنرمندان تسليم نشدند و تعداد ديگري نيز اعلام کردند که ما از اين فهرست حمايت مي کنيم و حتي بعضي از هنرمندان که صدا و سيما از قول آنها حمايتشان را تکذيب کرد، با تهيه نامه اي تاييد کردند که صدا و سيما دروغ گفته و جالب تر اين که صدا و سيما تکذيبيه آنها را منتشر نمي کند.

تاج زاده با اشاره به اقدام امروز روزنامه کيهان براي افشاگري عليه دبير کل سابق جبهه مشارکت، گفت: حقيقت اين است که اصولگرايان ده سال است شرمنده ملاقات لاريجاني با "نيک براون" در لندن هستند که در آن لاريجاني از دولت انگلستان درخواست کرد تا از نامزدهاي آنها حمايت کنند و بعدها معلوم شد به دليل اختلافات دروني وزارت خارجه متن مذاکرات منتشر و افشا شد.

رييس ستاد انتخابات جبهه مشاركت خاطر نشان کرد: بنده به عنوان رييس ستاد انتخابات براي اينکه معلوم شود کدام جريان موجب شرمندگي ايران در سطح بين الملل شده و کدام جريان امنيت ملي را تضعيف و بيشترين خدمت را به خارجي ها کرده است، در حضور شما رسماً از آقاي شريعتمداري سرپرست کيهان دعوت مي کنم در يک مناظره رودرروي راديو تلويزيوني با من شرکت کند تا حقايق براي مردم روشن شود.

وي افزود: اگر صدا و سيما اين امکان را فراهم نکرد در هر زمان و هر جايي که شريعتمداري تعيين کند، اين مناظره صورت گيرد.

تاج زاده عدم استقبال شريعتمداري را نشان دهنده اين امر که اصولگرايان به خصوص روزنامه کيهان نه تنها سخني براي مردم ندارند بلکه از افشاي سخن مي ترسند عنوان کرد.  

تاريخ : | | نویسنده : etresobh |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.