شنونده ناراضي آمريكايي با اتومبيلش به ساختمان دفتر يك شبكه راديويي يورش برد.

به گزارش ايسنا، به نقل از منابع خبري آمريكايي، عصر روز جمعه يك ماشين با سرعت به در شيشه‌يي دفتر شبكه راديويي KPTV كوبيد و پس از آن از صحنه متواري شد.

به گفته‌ي شاهدان عيني اين اتومبيل پس از شكستن شيشه در ورودي وارد ساختمان شده و تا نزديكي ميز يكي از كارمندان رسيد و پس از آن به سرعت فرار كرد.

كارمندان اين شبكه راديويي موفق شدند تا شماره پلاك اين اتومبيل را برداشته و در اختيار پليس قرار دهند. به اين ترتيب پليس به شناسايي صاحب اتومبيل پردات و وي را در خانه‌اش در ونكوور بازداشت كرد.

خوشبختانه در جريان اين حادثه هيچ كس آسيبي نديد پليس به تحقيق در اين زمينه مشغول است. همسايگان متهم به پليس اعلام كرده‌اند كه وي از مدت‌ها پيش نقشه حمله به دفتر اين شبكه راديويي را در سر مي‌پرورانده است اما آن‌ها هيچ گاه گفته‌هاي او را جدي نگرفته اند.

گفتني ست متهم مدعي است كه چند سال قبل مجري برنامه صحبگاهي اين شبكه راديويي محلي او را مورد تمسخر قرار داده بود و به همين دليل او همواره قصد د اشته است تا انتقام سختي از اين شبكه و كارمندانش بگيرد.

«‌ويليام ويله» يكي از همسايگان اين مرد در اين خصوص گفت:‌چند روز پيش او را ديدم و او فرياد زد كه به زودي مرا در اخبار خواهيد ديد. تماشاي اخبار را از دست نده. من گفته‌هاي او را تنها يك شوخي تلقي كردم اما ظاهرا برنامه اين حمله را از قبل طراحي ركده بوده است واين اقدامش در اثر جنون آني نبوده است.

لازم به ذكر است كه پليس مرد متهم را براي انجام آزمايشات رواني تحويل پزشكي قانوني ايالات متحده داده است.تاريخ : | | نویسنده : etresobh |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.