ساعت فعاليت بيست و يكمين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران هنوز افزايش نيافته است.


به گزارش ايسنا، حميد قبادي - معاون اجرايي نمايشگاه كتاب تهران - در دومين روز برپايي نمايشگاه (جمعه سيزدهم ارديبهشت) از طريق روابط عمومي نمايشگاه، از افزايش يك ساعت كار نمايشگاه كتاب به‌علت استقبال گسترده‌ي علاقه‌مندان، خبر داد؛ به اين ترتيب كه نمايشگاه از ساعت 10 صبح تا 9 شب و در ايام تعطيل از 9 صبح تا 10 شب در مصلاي تهران پذيراي اهالي كتاب خواهد بود. همچنين در خبر اشاره شده بود، پيش از اين، ساعت كار نمايشگاه از 10 صبح تا 8 شب بوده است.


اما در رزوهاي سپري‌شده از نمايشگاه، ساعت 20، به‌عنوان ساعت پايان كار نمايشگاه اعلام شده و برخلاف انتظار مردم، در سالن‌ها بسته و از آن‌ها خواسته شده نمايشگاه را ترك كنند.


احسان‌الله حجتي - قائم‌مقام نمايشگاه كتاب - در اين‌باره توضيح داد: ساعت كار نمايشگاه از 10 صبح تا 8 شب است. بعضي جاها اعلام كرده‌اند كه ساعت كاري نمايشگاه زياد شده است؛ نمي‌دانم اين را از كجا آورده‌اند. به نظرم از آن‌چه اعلام شده، برداشت اشتباهي صورت گرفته است. اين امر باعث شد، عده‌اي گمان كنند، ساعت كاري تا 8 شب نيست و افزايش پيدا كرده، كه اين قدري باعث درگيري ما با اين مسأله شد.


او همچنين يادآور شد: ساعات كار نمايشگاه در روزهاي عادي 10 تا 20 براي ناشران داخلي‌، 10 تا 18 براي ناشران فروش ارزي و بانك و 10 تا 19، براي فعاليت انبار و تحويل كتاب‌هاي ارزي است.


حجتي تصريح كرد: بقيه‌ي قسمت‌هاي نمايشگاه تا ساعت 20 فعاليت دارند. در ايام تعطيل نيز چند روز قبل از پنج‌شنبه و جمعه، مشروط بر اين‌كه شرايط مهيا شود، ممكن است ساعت كار، يك ساعت افزايش يابد؛ اما درباره‌ي پنج‌شنبه و جمعه‌ي آينده اعلامي صورت نگرفته است.تاريخ : | | نویسنده : etresobh |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.