قائم مقام وزیر کشور در خصوص انتشار خبری مبنی بر احتمال استعفای وزیر کشور بعد از دیدار امروز نمایندگان با رئیس جمهور گفت: من درباره این مسئله نه چیزی شنیده ام و نه از آن خبر دارم.

به گزارش مهر، کامران دانشجو در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس در جمع خبرنگاران در خصوص علت حضور خود در مجلس بیان داشت : کار من این است که با نمایندگان دیدار داشته باشم و درباره موضوع وزیر کشور گفتگو کنم.

معاون سیاسی وزیر کشور در پاسخ به این سئوال که آیا با استیضاح کنندگان دیداری داشته اید گفت: نه با استیضاح کنندگان جلسه ای نداشته ام و نه درباره بازپس گرفتن امضاهایشان با آنها صحبت کرده ام،‌ اما با برخی نمایندگان درباره مواضع وزارت کشور و نگرانیهای ما در این باره دیدار کردم.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگاری که درباره احتمال دیدار او با اعضای هیئت رئیسه مجلس پرسید تاکید کرد: با لاریجانی دیدار داشته ام.

دانشجو اضافه کرد: من شخصا به مجلس آمده ام و نه از جانب وزیر کشور.

وی در خصوص نگرانیهایی که درباره برکناری کردان وجود دارد یادآور شد: نگرانیهای ما درباره این نیست که کردان وزیر کشور باشد یا نباشد بلکه به نظر ما این وضعیت به نفع نظام نیست و در این رایزنیها نظرات شخصی خودم را به نمایندگان منتقل کردم.

قائم مقام وزیر کشور در پاسخ به این سئوال که فضای مجلس را نسبت به استیضاح کردان چطور می بینید؟ خاطرنشان کرد: تخصص من هوافضا است و درباره بررسی فضای مجلس تخصصی ندارم.

دانشجو با بیان اینکه استیضاح وزیر کشور رای لازم را کسب نمی کند اضافه کرد: امیدوارم وزارت کشور بتواند کار خودش را دنبال کند.

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه آیا رایزنیهای شما به منتفی شدن استیضاح وزیر کشور می انجامد گفت: فقط من لابی نمی کنم، اما بر اساس تعامل دولت و مجلس امیدوارم استیضاح انجام نشود.

قائم مقام وزیر کشور در خصوص اینکه آیا شما در دفاع از وزیر کشور منافع مافوق خود را به منافع نظام ترجیح می دهید، چون نمایندگان این موضوع را به مصالح نظام مرتبط می دانند تاکید کرد: به نظر من در حال حاضر هیچ تضادی بین منافع نظام و منافعی که من برای آن لابی می کنم وجود ندارد و مطمئن باشید اگر این تضاد وجود داشت من منافع نظام را به هر منفعت دیگری ترجیح می دادم و آخرتم را به دنیا نمی فروشم.

وی در واکنش به اخباری مبنی بر احتمال معرفی او به جای  کردان در وزارت کشور گفت: از همان زمانی که من به استانداری رفتم این مسائل مطرح می شد کما اینکه بعد از شش روز حضور من در استانداری گفته شد فلانی 9 روز است استعفا کرده و من جلوی این نوع شایعات را نمی توانم بگیرم.

دانشجو در پاسخ به سئوالی درباره احتمال پذیرش سرپرستی وزارت کشور توسط او خاطرنشان کرد: در این باره با من صحبتی نشده است.

خبرنگاری درباره اعطای 5 میلیون تومان به عنوان کمک به مساجد به نمایندگان و ارتباط آن با استیضاح وزیر کشور سئوال کرد که دانشجو در پاسخ اظهار داشت: من در حد مطالبی که در رسانه ها مطرح شد در جریان این موضوع هستم و چیزی بیش از آن ندارم اما مطمئنم کردان پشت این قضیه نبوده است.

معاون سیاسی وزیر کشور در پاسخ به سئوالی در خصوص مدرک تحصیلی علی کردان وزیر کشور تصریح کرد: من نمی دانم کردان چه مدرکی دارد زیرا من معاون سیاسی وی هستیم نه معاون علمی.

دانشجو درباره اینکه نمایندگان عدم صداقت کردان را به منزله اغوای مجلس در مورد مدرک تحصیلیش می دانند‌ بیان داشت: کردان در این موضوع قصد دارد از خودش دفاع کند و وی حتما دلایلی دارد که می خواهد با نمایندگان مطرح کند.

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه شما چطور از مدرک مافوق خود اطلاع ندارید گفت: من که از همکار خودم نمی پرسم مدرک شما چیست و هر چند زمانی معاون دانشجویی وزارت علوم بوده ام، اما الان چنین شغلی ندارم که بخواهم درباره مدرک تحصیلی کسی صحبت کنم.

معاون سیاسی وزیر کشور در پایان با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری که سال آینده برگزار می شود تاکید کرد: انشاء الله انتخاباتی کاملا سالم، رقابتی و در چارچوب قانون خواهیم داشت.تاريخ : | | نویسنده : etresobh |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.