رئيس دفتر سياسي جنبش مقاومت اسلامي فلسطين "حماس" چهارشنبه شب در جشن پيروزي مقاومت در قطر تاكيد كرد: مقاومت فلسطين شروط رژيم صهيونيستي براي برقراري آتش‌بس را هرگز نمي‌پذيرد.

به گزارش فارس، "خالد مشعل" در سخنراني خود در جشن پيروزي مقاومت در شهر "دوحه" قطر با عنوان "غزه پيروز شد"، تاكيد كرد: اخيرا شروط رژيم صهيونيستي براي آتش‌بس را به ما منتقل كردند و ما با موضع روشن خود تاكيد مي‌كنيم كه اين شروط را هرگز نمي‌پذيريم و آن را رد مي‌كنيم.

وي با اشاره به سخنان "ايهود اولمرت" نخست وزير مستعفي رژيم صهيونيستي گفت: امروز اولمرت، قاتل كودكان فلسطيني گفت كه بازگشايي گذرگاهها بدون آزادي "گلعاد شاليت" نظامي اسير اين رژيم انجام نخواهد شد و من به نام جنبش مقاومت فلسطين "حماس" و دلاوراني كه شاليت را در بازداشت دارند، تاكيد مي‌كنم كه ما هرگز معادله بازگشايي گذرگاهها در مقابل (آزادي) شاليت را نمي‌پذيريم و نخواهيم پذيرفت.

رئيس دفتر سياسي حماس در اين سخنراني كه شبكه تلويزيوني "الجزيره" قطر بخشي از آن را به طور مستقيم پخش كرد، افزود: شاليت در مقابل آزادي اسيران و بازداشت شدگان فلسطيني از زندانهاي دشمن آزاد خواهد شد.
تعداد زيادي از مردم و شخصيت‌هاي سياسي قطر در جشن مقاومت فلسطين در شهر دوحه حضور داشتند و برخي نيز پرچم‌هاي فلسطين را تكان مي‌دانند.

سخنراني خالد مشعل در اين جشن با فريادهاي تكبير مردم و شعارهاي آنها در حمايت از ملت فلسطين و مقاومت همراه بود.

رئيس دفتر سياسي حماس همچنين از كشورهاي عربي و اسلامي خواست تا كمك‌هاي خود را به طور مستقيم در اختيار مردم نوار غزه قرار دهند.

وي خطاب به كشورهاي عربي گفت: از شما مي‌خواهيم كه خودتان بر روند بازسازي نوار غزه نظارت كنيد تا كمك‌هاي مالي به مردم نيازمند فلسطين برسد نه به جيب‌هاي افراد مفسد.

مشعل همچنين از موضع امير قطر در رساندن كمك‌هاي مالي به طور مستقيم به غزه قدرداني كرد و گفت: از ملت‌هاي عربي و اسلامي، علما، انديشمندان و نمايندگان پارلمان‌هاي عربي و اسلامي مي‌خواهم تا از دولت‌هاي خود بخواهند كه كمك‌هاي مالي را از طريق بازسازي مستقيم نوار غزه به افراد مستحق در غزه برسانند.  

تاريخ : | | نویسنده : etresobh |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.