دبیركمیته ملی نان و شیر مدارس ایران گفت : در صورت افزایش تولید نان غنی شده ، دانش آموزان كشور زیر پوشش طرح توزیع نان غنی شده قرار می گیرند .

به گزارش شبكه خبر به نقل از واحد مركزی خبر ، حمید یعقوبی فر در حاشیه نشست كمیته ملی نان و شیر مدارس كشور در كرج افزود : بر اساس ابلاغ شورای اقتصاد باید 2 میلیون و 500 هزار دانش آموز،زیر پوشش این طرح قرار گیرند که به علت ناكافی بودن تولید نان غنی شده تاكنون تنها 600 هزار دانش آموز زیر پوشش طرح قرار گرفته اند.
یعقوبی فر با اشاره به اینكه اكنون چهار كارخانه ، تولید نان غنی شده برای دانش آموزان را برعهده دارند گفت : اگر میزان تولید كارخانه های نان صنعتی كشور روزانه به 11 میلیون قرص برسد می توان همه دانش آموزان كشور را زیر پوشش قرار داد .

وی در عین حال افزود : امسال بیش از 26 میلیارد و 200 میلیون تومان برای اجرای طرح توزیع نان غنی شده در مدارس اختصاص یافته است .

دبیركمیته ملی نان و شیر مدارس ایران درباره طرح توزیع شیر در مدارس كشور نیز گفت :اكنون بیش از 11 میلیون دانش آموز مقاطع ابتدایی و راهنمایی سراسر كشور و دانش آموزان مناطق محروم ، كودكان بی سرپرست و مدارس استثنایی زیر پوشش این طرح قرار گرفته اند .

یعقوبی فر با بیان اینکه 148 میلیارد و 820 میلیون تومان اعتبار برای توزیع شیر در مدارس اختصاص یافته است افزود : متاسفانه به علت افزایش قیمت شیر در مقایسه با پارسال با كمبود حدود چهار میلیارد تومانی مواجه هستیم .

 تاريخ : | | نویسنده : etresobh |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.